» » В Києві відбувся Антиокупаційний форум

В Києві відбувся Антиокупаційний форумВ Києві відбувся Антиокупаційний форум

18 лютого 2016 року в Будинку культури офіцерів м. Києва відбувся Антиокупаційний форум, організований ГО "Вільні люди". У залі зібралося більше 1000 осіб із різних регіонів України, серед яких були представники Харківщини. До об'єднання "Вільні люди" входять колишні майданівці та представники самооборони Майдану, чимало з яких зараз захищають країну на сході України в складі ЗСУ, НГУ та спецзагонів поліції. У складі об'єднання є волонтери та громадські активісти. На форумі активісти об'єднання згадали вимоги Майдану, які, на думку активістів, діюча влада, що отримала свої повноваження тільки завдяки перемозі Майдану, свідомо чи не свідомо, не поспішає виконувати.

В Києві відбувся Антиокупаційний форум

Нерозуміння широких верств населення викликає діяльність російських бізнесових структур на території України. В той час як керівництво країни вимагає від об'єднаної Європи та Сполучених Штатів Америки санкцій щодо Росії, визнаної в Україні агресором, на території України працюють бізнес-структури президента-втікача, його прибічників та російські бізнес-структури. Отже, виходить, що ми самі фінансуємо російську армію?
За результатами роботи форуму ГО "Вільні люди" одноголосно було прийнято вимоги Антиокупаційного форуму. Після закінчення форуму колона учасників пішла до Верховної Ради України, щоб передати свої вимоги народним депутатам України. Також вимоги були передані до уряду та президента України.
Увесь час рух колони супроводжували спецпризначенці в обладунках та представники поліції. Закінчила свій рух колона на алеї Небесної сотні, де біля пам'ятного знаку своїм побратимам від форуму були покладені квіти.

В Києві відбувся Антиокупаційний форум

Антиокупаційний форум дав час діючій владі для виконання своїх вимог. А в разі невиконання вимог владою представники форуму залишили за собою право для проведення акції прямої дії народовладдя. Завершився марш колони виконанням гімну України.


ВИМОГИ АНТИОКУПАЦІЙНОГО ФОРУМУ

Два роки тому, внаслідок Революції Гідності, був знищений злочинний режим Януковича. Майже два роки тому почалася російська агресія проти України. Однак, центральні органи влади досі опікуються як російським окупаційним бізнесом, так і активами та маєтками представників «сім'ї».

Така ситуація є неприпустимою в державі, яка воює, яка кров'ю своїх найкращих синів здобуває свою незалежність. Люди, які покривають окупаційний бізнес, які толерують дільність активів бандитів Януковича є саботажниками та агентами впливу ворожої країни.

Така ситуація створює небезпечні передумови для реваншу проросійських кримінальних сил в українській політиці. Адже російський окупаційний бізнес і бізнес "сім'ї Януковича" фінансує й нову «русскую весну», і сепаратизм на Сході, і повернення до влади колишніх регіоналів.

Вимагаємо від Президента та Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, силових відомств вжити всіх необхідних заходів щодо викорінення фінансової та соціально-політичної бази можливого реваншу шляхом:

1. Введення персональних санкцій проти всіх російських олігархів, які ведуть бізнес в Україні, а також їхніх компаній, що заробляють гроші в нашій державі: Олександр Бабаков, Костянтин Григоришин, Олег Дерипаска, Ігор Кесаєв, Костянтин Малофеєв, Аркадій Ротенберг, «Роснефть», «Лукойл», «Сбербанк Росії» та ін.

2. Невідкладного покарання всіх винних в зволіканні розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

3. Негайної конфіскації всіх активів Януковича та його оточення, а також покарання ключових фігур злочинного режиму Януковича, які зараз активно займаються антиукраїнською діяльністю та є членами парламенту: Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Сергій Льовочкін, Євген Бакулін, Микола Скорик, Нестор Шуфрич та ін.

4. Негайного арешту та засудження головного куратора проекту «Новоросія» Віктора Медведчука та заборонити діяльності його організації «Український вибір» та інших антидержавних партій та об'єднань.

5. Проведення спеціального розслідування щодо чиновників вищих ешелонів влади, які унеможливлюють всі вищенаведені дії, а також їхнього арешту за Ст. 111 КК України «Державна зрада».

По кожному з зазначених пунктів Генеральна прокуратура України та інші силові відомства володіють необхідною інформацією. І народні депутати, і різні громадські організації протягом останніх двох років надавали інформацію щодо злочинних дій згаданих осіб та організацій. Відповідно, всі зволікання з прийняття рішень по кожному з цих пунктів означатимуть те, що вище керівництво держави покриває цю державну зраду та саботує покарання винних.

У разі подальшого затягування часу в питанні наведення правопорядку та покарання антиукраїнських елементів, залишаємо за собою право для акцій прямої дії, які матимуть на меті покарання всіх зазначених злочинців, а також чиновників, які їх покривають.
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Україна, Київ, Майдан, Антиокупаційний мітинг, вимоги, форум, Вільні люди


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: