» » Велодень в Пісочині - 2016

Велодень в Пісочині - 2016
26 червня 2016 року в сел. Пісочин активісти громадської організації «Громадянське об’єднання - «Альтернатива» вже увосьме провели спортивно-розважальний захід «Велодень в Пісочині - 2016». У форматі «Велодня…» було проведено велоекскурсію історично-пам’ятними місцями Пісочина для дорослих та велозмагання для дітей віком від 3-17 років.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Свято розпочалося з привітання ведучих, якими були: депутат Харківської обласної ради Кисіль Віктор («Об’єднання «Самопоміч»») та Ганська Людмила («ГО–«Альтернатива»»).
На початку змагань присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у війні з Росією пісочинців - Івана Литвинова та Антона Хоманя. А потім урочисто відкрили свято Державним Гімном України.
Участь у змаганнях узяли більше 80 юних спортсменів із Пісочина, Солоницівки, Дергачів та Харкова. Більше 20 дорослих велосипедистів подолали 28 км під час екскурсії Пісочином.

Переможці "Велодень в Пісочині - 2016":

молодша вікова група (3-8 років):
1 місце – Мильников Максим;
2 місце – Тєняєв Михайло;
3 місце – Тищенко Ярослав;

середня вікова група (9-13 років):
1 місце – Храмцов Олександр;
2 місце – Яременко Тетяна;
3 місце – Фролова Єлизавета;

старша вікова група (14-17 років):
1 місце – Яременець Максим;
2 місце – Шевченко Дмитро;
3 місце – Онищенко Микола;

переможці серед дівчат:
1 місце – Сігарьова Вікторія;
2 місце – Колюбаєва Майя;
3 місце – Гришина Ліза.


Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Учасники, які посіли перші місця, отримали головний приз – велосипед, фірмові футболки «Лідер велогонки», грамоти та медалі. Переможниця серед дівчат отримала – шолом, фірмову футболку «Лідер велогонки», грамоту та медаль. Учасники, які посіли друге та третє місця, отримали призи: обладнання та аксесуари для велосипедів, м’ячі, тенісні ракетки, грамоти та медалі. Наймолодші учасники велозмагань отримали смачні призи від кондитера Ірини Пушкар.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Усі присутні та гості свята мали змогу виграти приємні призи, взявши участь у цікавих вікторинах - «Чисто-квест», підготовленій командою «EcoLanding», ерудит-вікторині «Унікальна Україна: про людей та події, що вплинули та вплинуть на розвиток людської цивілізації» від Нетеси Павла (представник «ГО–«Альтернатива»»), а також у вікторині для учасників велоекскурсії «Історична Харківщина», яку провів Фисун Артем, депутат Харківської районної ради («Об’єднання «Самопоміч»»). За результатами конкурсів-вікторин ніхто не залишився без солодких призів. На природі, серед дотепів та усмішок розважали дітлахів веселими конкурсами та забавами аніматори. Також малеча мала змогу пострибати на батутах і зробити собі на будь-який смак аква-грим.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Учасників та гостей свята, організованого «ГО–«Альтернатива»» та "Об'єднанням "Самопоміч", почастували смачною кашею (125 л), чаєм з лісових квітів (75 л) та піцою (20 шт.). Ситі та з чудовим настроєм усі присутні брали участь у культурно-розважальній програмі, доки головний суддя змагань Шапарь Станіслав (голова «ГО–«Альтернатива»») та Кісєльова Людмила (депутат Пісочинської с/р) разом із комісією підраховували результати велозмагань.
Цього року, серед учасників культурної програми були, переважно, музиканти, адже музика – це універсальна мова людства, яка надихає, об’єднує людей та дарує чудовий настрій.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Неймовірно дзвінким та гучним голосом заспівала Ангеліна Погуляй - солістка зразкового ансамблю «Візерунок», Юлія Добріна - лауреат ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні «Жива вода-2016» (м. Дергачі), та ІІ місце в старшій категорії ІІ Всеукраїнського фестевалю-конкурсу «Українська пісня – наша гордість і любов»: від Карпат до Луганська», Нестеренко Дарина - солістка народного вокального ансамблю «Магія».

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Також на свято завітали позитивні хлопці з гурту «Doгори!», тексти яких змушують замислитися, музика, що наповнює драйвом, найніжніша лірика, що здатна розтопити найхолодніше серце.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Майор державної служби надзвичайних ситуацій, лауреат конкурсу громадсько-політичної пісні Стремоухов Вадим здивував усіх своїм виконанням пісень під гітару. Наостанок виступив біт-боксер Ісаєнко Микита, який виборов гран-прі в «Пісочин має талант».
Відзначимо, другий рік поспіль організатори забезпечують свято біотуалетом та баками для роздільного збору сміття від команди «EcoLanding».

Висловлюємо подяку учасникам та гостям свята.

Велодень в Пісочині - 2016
Фото Альона Воскобойнікова

Також, дякуємо тим, без кого свято «Велодень в Пісочині - 2016» не відбулося б:
Шапарь Станіслав, Кисіль Віктор, Фисун Артем, Сазонова Марія, Нетеса Павло, Тарасенко Ірина, Барановський Роман, Кісєльова Людмила, Кісєльов Дмитро, Тищенко Олександр, Куріло Дмитро, Куріло Ілля, Cоколова Ольга, Мотчаний Анатолій, Левіна Наталія, Гасан Олексій, Диковська Ірина, Диковський Вадим, Дубровін Олег, Резнік Павло, медпрацівник – Наталія Павлівна Мушинська, кухар – Софія, Євген Вікторович, громадський активіст Глушко Вадим, Євген та Андрій «Вело салон», Дергачівська «Альтернатива», Іноземцева Юлія, Дацюк Олександр, "Нова Пошта", Воронянський Андрій, Тумановська Ксенія, Костецький Артем, команда EcoLanding, Сітенко Тарас ("Об'єднання "Самопоміч").

Фото з заходу "Велодень в Пісочниі - 2016"
https://vk.com/album-19855793_234069416
https://vk.com/album-19855793_234069782
Велоекскурсія https://vk.com/album-19855793_234017596

Людмила Ганська
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: велодень, Пісочин, Альтернатива, діти, майбутнє, щастя


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: