» » СУД НАД ВИДАННЯМ «ПІСОЧИНСЬКІ ВІСТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

СУД НАД ВИДАННЯМ «ПІСОЧИНСЬКІ ВІСТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯПрес-реліз
13.07.2016 року о 10.20 у Харківському районному суді (смт. Покотилівка, вул. Калініна, 18) відбудеться судове засідання щодо порушення Пісочинською селищною Радою законодавства при виданні газети «Пісочинські вісті».
Ця справа — без перебільшення унікальна. Більше 8 років селищний голова Олександр Чернобай видавав комунальну газету без державної реєстрації, на свій розсуд та по своїм забаганкам. Порушуючи й інші норми Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» та Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні». Комунальна газета була перетворена в орган самовихваляння селищного голови та реклами його прибічників, серед яких — депутат ВР Володимир Кацуба. При цьому засновником була порушена ст. 23 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні», яка на висвітлення діяльності влади відводить не більше 20% площі кожного номера друкованого видання, що фінансуються за рахунок бюджету. Засновник «Пісочинських вістей» — Пісочинська селищна рада — зробив всю газету суцільною рекламою родини селищного голови.
Останньою краплею в незадоволенні пісочинської громади стала відверта передвиборча агітація цієї газети за сина Олександра Чернобая — Олега, яка велася влітку та на початку осені 2015 року. Людей обурило те, що з селищного бюджету (якого зазвичай не вистачає на найважливіші потреби громади), більше 15 тисяч гривень було витрачено на випуск двох номерів цієї «газети» з агітацією за місцевого політикана.
Звернення до міліції не мали результатів, прокуратура та райдержадміністрація в ситуацію не втрутилися. Тож, активісти звернулися до Харківського районного суду.
Справжня журналістика не має нічого спільного з проектом «Пісочинські вісті». Мешканці Пісочина люблять пресу і хочуть читати справжні, незаангажовані, професійні газети та журнали, ті, в яких проводяться журналістські розслідування, відстоюються права громади, розкриваються найбільш резонансні події. Цього права громадян позбавляє своїми забаганками місцева влада, яка поставила себе вище закону, вище інтересу громади, вище моралі та права. Мешканці Пісочину хотіли б бачити нормальну комунальну газету, яка б відповідала журналістським стандартам, а місцева влада позбавила людей цього права, замінивши стандарти журналістики власними примхами. Чи захистить здоровий глузд та Закон Харківський районний суд? Чи не прийдеться громадянам Пісочина
відстоювати своє право на справжню газету у вищих судових інстанціях? Приходьте 13 липня — дізнаєтесь!
З повагою, позивач по справі
Павло Нетеса (член Національної спілки журналістів Украини), к.т. 0982840177, 0991171531.
Е-мейл: info@alternatyva-pisochyn.com.ua

«ГО-«Альтернатива», смт. Пісочин
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Суд, газета, закон, правда


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: