» » СУД ТРИВАЄ

СУД ТРИВАЄ
13 липня 2016 р. в Харківському районному суді продовжився розгляд справи за позовом активіста «ГО – «Альтернативи»» Павла Нетеси до Пісочинської селищної ради (як засновника видання) та Валентини Чарушнікової (відповідальної за випуск) щодо порушень виданням «Пісочинські вісті» чинного законодавства «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

СУД ТРИВАЄ

Суд розпочався об 11:00 та з перервою тривав до 16:00. Під час судової справи позивач Павло Нетеса озвучив позовні вимоги:
1. Зобов’язати Відповідача 1 в особі Пісочинської с/р визнати, що газета «Пісочинські вісті» липнево-серпневого та вересневого випусків 2015 р. видавалася з грубими порушенням діючого Закону України «Про друковані засоби масової інформації в Україні» та Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».
2. Визнати дії Відповідача 1 в особі Пісочинської с/р щодо підготовки, друку та розповсюдження видання «Пісочинські вісті» липнево-серпневого та вересневого випусків 2015 р. протиправними.
3. Зобов’язати Відповідача 1 в особі Пісочинської с/р утриматися від подальшого видання газети «Пісочинські вісті» до усунення порушень чинного законодавства.
4. Стягнути з Відповідача 2 в особі відповідальної за випуск липнево-серпневого та вересневого 2015 р. видання «Пісочинські вісті» Валентини Чарушникової кошти, що були витрачені на підготовку та друк липнево-серпневого та вересневого випусків 2015 р. видання «Пісочинські вісті» з метою відшкодування шкоди, заподіяної протиправними діями, та повернути кошти до бюджету Пісочинської с/р.

Павло Нетеса повідомив, які статті Законів «Про пресу та порядок висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування», на думку позивача, були порушенні Пісочинською с/р. До позовної заяви додані копії більше двох десятків документів, що підтверджують, на думку позивача, вчинені порушення Пісочинською с/р. Представник Пісочинської с/р Іван Тягнибок та представник Валентини Чарушнікової – Анна Куц надали своє заперечення проти позовної заяви. Нагадаємо, що А.В. Куц була юристом Пісочинської територіальної виборчої комісії під час місцевих виборів у 2015 році, коли активісту «ГО–«Альтернатива»» кандидату на посаду голови Пісочинської селищної ради Станіславу Шапарю члени територіальної виборчої комісії незаконно відмовляли в реєстрації попри встановлене судом рішення.

СУД ТРИВАЄ

За весь час судового розгляду (суд розпочався у березні 2016 р.) ні Іван Тягнибок, ні Анна Куц не надали, крім своїх заперечень, жодного документу та, як мантру, весь час повторюють, що випуск «бюлетеню» Пісочинської с/р «Пісочинські вісті» видається на підставі ст. 6 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».
На думку вищезгаданих представників «інформаційний бюлетень» не підлягає державній реєстрації, хоча в самій вищезгаданій статті такої інформації немає.
Суддя Бобко Т.В. перенесла подальший розгляд справи на 20 липня 2016 р. Засідання розпочнеться об 11:30.
Запрошуємо усіх пісочинців особисто бути присутніми на засіданні суду та мати можливість ознайомитися з перебігом його розгляду.
Слід додати, що співробітники Пісочинської с/р та деякі депутати селищної ради, свідомо поширюють неправдиву інформацію про позовні вимоги позивача.
А основною вимогою Павла Нетеси є повернути видання газети «Пісочинські вісті» до законодавчого поля України, яке на цей час нехтується засновником видання – Пісочинською селищною радою.
Людмила Ганська
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, суд, рада, народ, громада, вимога, Закон


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: