» » ЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА КОСТЕЦЬКОГО

ЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА КОСТЕЦЬКОГОЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА КОСТЕЦЬКОГО

ЗВІТ
Костецького Артема Сергійовича, депутата Харківської районної ради VII скликання (ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»)
за рік виконання депутатських повноважень


Я, Костецький Артем Сергійович, був обраний депутатом Харківської районної ради 25 жовтня 2015 р. Член фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Секретар постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.


За звітний період відвідав усі 10 чергових сесій Харківської районної ради та 1 позачергову сесію, взяв участь у роботі 10-ти засідань та 4-х виїзних засідань постійної комісії Харківської районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, на яких було визначено найболючіші проблемні питання освітніх установ району та передбачено додаткові кошти на їх фінансування з районного бюджету.
Відповідно до розпорядження заступника голови Харківської РДА Юрія Бондаренка входив до складу робочої групи та здійснював перевірку якості харчування шкіл Харківського району.
Головував на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту при погодженні нових кандидатур та подовженні контрактів директорів шкіл району перед початком нового 2016/2017 навчального року.
Із метою захисту інтересів виборців п’ять разів виступив на сесіях, подав 75 депутатських звернень; прийняв 20 звернень від громадян; провів 9 прийомів громадян та 23 зустрічі з виборцями.
Був присутній на сесіях Пісочинської та Бабаївської селищних рад.
За моєю ініціативою на сесії Пісочинської с/р було створено спеціальну комісію з питань забезпечення вільного доступу громадян до водних об’єктів у Пісочині. За результатами роботи комісії розробляється план заходів на 2017 р. із забезпечення реалізації права громадян на доступ до водних об’єктів та облаштування громадських пляжів на ставках в с. Олешки та с. Рай-Оленівка. На квітень місяць 2017 р. заплановане очищення пляжу на р. Уди.
За численними зверненнями мешканців с. Пісочин щодо незадовільної якості роботи автобусного маршруту No1592, мною було ініційовано ряд зустрічей керівництва району, податкової інспекції, Укртрансбезпеки, поліції з перевізниками району. У результаті проведеної роботи районна рада спільно з РДА розробили Порядок надання компенсації проїзду пільговому контингенту з бюджету Харківського району. У подальшому із районного бюджету було виділено понад 800 000 грн. перевізникам в якості компенсації за безкоштовне перевезення пасажирів-пільговиків, що частково вирішило це питання та знизило рівень напруги з боку перевізників, які здійснюють ці перевезення за власний рахунок, без компенсації. При цьому перевізники зобов’язалися покращити рівень сервісу та якість надання послуг, привести у відповідність санітарний стан рухомого складу.
При вивченні проблеми пасажирських перевезень в сел. Пісочин було випрацюване спільне рішення про запуск нового маршруту «Мобіль-Надія-поліклініка» для задоволення потреб громади селища в здійсненні внутрішніх перевезень.
Велику увагу за цей рік мною було приділено питанням:
екології – реалізація проекту EcoLanding із роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) у Харківському районі та м. Люботин, організовував і брав участь у роботі громадських інспекторів рибохорони в сел. Пісочин, звертався до Держекоінспекції та адміністрації Дергачівського району щодо забруднення р. Уди, сільгоспземель в сел. Пісочин, сел. Солоницівка;
патріотичного виховання – було проведено шість лекцій «Джерела української цивілізації» та «Хто Ми і звідки?» в школах і літніх таборах для дітей Харківського району;
енергозбереження – розроблено та втілено проект «Заміна освітлення в Пісочинському колегіумі на енергоефективне» у межах конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» Харківської обласної ради;
безпеки руху – надано пропозиції щодо встановлення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, покращення роботи світлофорів;
національної безпеки – доклав значних зусиль у налагодженні процесу формування загонів Територіальної оборони при Харківському ОРВК, які стануть гарантом безпеки стратегічних об’єктів району у випадку надзвичайного стану.
Контактні дані депутата:
- контактний телефон: (050)3025258;
- електронна пошта: kosteckiy.a.s@gmail.com;
- адреса депутатської приймальні: м.Харків, вул. Суздальські Ряди, 9 (Будинок торгівлі), офіс 513 (вівторок з 11:00 до 13:00).
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Звіт, депутат, Костецький


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: