» » ЗВІТ ДЕПУТАТА ДМИТРА КУРИЛА

ЗВІТ ДЕПУТАТА ДМИТРА КУРИЛАЗВІТ ДЕПУТАТА ДМИТРА КУРИЛА


ЗВІТ
Куріла Дмитра Олександровича, депутата Харківської районної ради VII скликання (ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»)
за рік виконання депутатських повноважень


Я, Куріло Дмитро Олександрович, був обраний депутатом Харківської районної ради 25 жовтня 2015 р. Член фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Член постійної комісії з питань бюджету.


За звітний період брав участь у 10 чергових сесіях Харківської районної ради та 1 позачерговій сесії; відвідав 1 сесію Харківської обласної ради, 1 сесію Коротичанської селищної ради, 2 сесії Бабаївської селищної ради, 4 сесії Пісочинської селищної ради. Узяв участь у роботі 11 засідань постійної комісії Харківської районної ради з питань бюджету, 3 засідань постійної комісії з питань регламенту, 1 засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, 1 засіданні засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, 1 засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, 2 засіданнях
тимчасової робочої групи Харківської районної ради з питань транспортних перевезень, 1 засіданні тимчасової комісії з питань підвищення енергоефективності будинків та споруд, 1 засіданні комісії з питань присвоєння звання почесного громадянина Харківського району, 1 засіданні
тимчасової робочої групи Пісочинської селищної ради з питань транспорту, 3 засіданнях тимчасової комісії Пісочинської селищної ради з питань вводу в експлуатацію багатоквартирного будинку.
Мною та моїми помічниками було подано 17 депутатських звернень до районної ради та адміністрації району, 102 звернення в інші інстанції (з них – 4 на імʼя Президента України, 2 на імʼя премʼєр-міністра, 4 на імʼя голів комісій Верховної Ради, 3 на імʼя голови Харківської обласної ради та інші), розроблено й внесено на розгляд сесії Харківської районної ради 4 проекти рішень.
Регулярно проводяться (відповідно графіку) депутатські прийоми громадян в сел. Бабаї та м. Харків, сел. Коротичі, сел. Пісочин, сел. Безлюдівка, сел. Комунар та в сел. Рогань. При цьому було прийнято більше, ніж 170 звернень громадян із різних питань. Разом із помічниками та колегами по фракції провів більше, ніж 100 робочих зустрічей із депутатами інших районних рад, міськрад, Харківської обласної ради та Верховної Ради України, парламенту Нідерландів, на яких були обговорені проблемні питання Харківського району та розвитку регіону.
Особливу увагу за звітний період нами було приділено питанням:
1. Залучення грантових та бюджетних коштів для вирішення проблем мешканців Харківського району.
2. Ефективному використанню бюджетних коштів (моніторинг районного бюджету та внесення пропозицій і змін в порядок закупівель товарів та послуг за бюджетні кошти).
3. Проблемам енергоефективності будинків і споруд (скління вікон та встановлення дверей у більше, ніж 30 закладах освіти).
4. Якості дорожнього покриття (сел. М. Рогань, сел. Безлюдівка, сел. Пісочин, сел. Манченки, сел. Коротич).
5. Транспортним перевезенням (сел. Пісочин та район в цілому).
6. Допомога воїнам АТО (сел. Пісочин, сел. Бабаї).
7. Охороні довкілля та боротьбі з браконʼєрами (ремонт КНС в сел. Комунар, екологічний стан водойм в сел. Пісочин).
8. Стану Пісочинського колегіуму (ремонт даху, харчування, якість забезпечення навчального процесу, просвітницька діяльність, заходи для дітей, енергозбереження).
9. Освітні та природоохоронні заходи (толоки в парку та музеї Сковороди в сел. Бабаях та сел. Пісочин).
Періодично організовую надання юридичних консультацій та практичної допомоги у взаємовідносинах з Держгеокадастром та виконавчою владою на місцях, ОСББ (сел. Пісочин, сел. Бабаї, сел. Коротич, передмістя Харкова).
Також спільно з колегами проводимо різноманітні заходи з фізичного та культурного виховання юнаків та дівчат (спільно з ГО «АЛЬТЕРНАТИВА», ГО «ДОБРА ВОЛЯ» та осередками партії «САМОПОМІЧ»).
Усе вищеперераховане стало можливим завдяки підтримці небайдужих громадян – активістів з Пісочина, Бабаїв, Манченків, Рогані, Коротича, Березівки, Південного, Мерефи, Люботина, Безлюдівки, Хорошева, Васищева!
Щира подяка ВАМ від всіх мешканців Харківського району!
Контактні дані депутата:
- контактний телефон: 050-532-28-50
- електронна пошта: gromrada@i.ua
Адреси депутатських приймалень:
1. м. Харків, вул. Суздальські Ряди, 9 («Будинок
торгівлі»), оф. 509 (ввт.–чтв. з 16:00 по 17:00);
2. сел. Бабаї, Селищна рада, (друга субота місяця з 10:00 – 12:00).
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Звіт, Курило, депутат, Самопоміч


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: