» » ЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА ФИСУНА

ЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА ФИСУНАЗВІТ ДЕПУТАТА АРТЕМА ФИСУНА


ЗВІТ
Фисуна Артема Миколайовича, депутата Харківської районної ради VII скликання (ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»)
за рік виконання депутатських повноважень


Я, Фисун Артем Миколайович, був обраний депутатом Харківської районної ради 25 жовтня 2015 р. Член фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби з корупцією та злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян.


За звітний період відбулося 10 чергових сесій Харківської районної ради та 1 позачергову, 10 засідань постійної комісії Харківської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби з корупцією та злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян. У всіх зазначених заходах був присутнім. Відвідував засідання постійної комісії з питань бюджету та комісію з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів. Узяв участь у виїзному засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту в сел. Пісочин, де було визначено найболючіші проблемні питання селища й передбачено додаткові кошти на їх фінансування з районного бюджету.
У депутатський діяльності я представляю законні інтереси виборців і вживаю заходів для створення умов для співпраці з мешканцями Харківського району. Із цією метою були організовані приймальні, де проводжу особистий прийом громадян. Загалом було проведено 17 прийомів та 15 зустрічей з громадянами. На особистих прийомах звернулося близько 50 мешканців, у зв'язку з цим було подано 60 депутатських звернень. За зверненням громадян неодноразово був присутній на судових засіданнях, під час яких розглядалося питання ТОВ «Укрскладбуд-центр» про скасування рішення про виділення земельної ділянки Пісочинському відділенню «Рада Чорнобиль», яку в 1992 р. виділено чорнобильцям-інвалідам. Суд прийняв рішення не підтримувати ТОВ «Укрскладбуд-центр». Також був присутній на судових засіданнях де розглядалась справа щодо порушення Пісочинською селищною радою законодавства при виданні газети «Пісочинські вісті».
Була організована телефонна гаряча лінія для прийняття звернень від громадян.
Одним із напрямків моєї діяльності є покращення інфраструктури районну, в зв’язку з чим було проведено опитування громадян та направлено депутатські звернення до відповідних державних та місцевих органів. Під час формування бюджету вніс низку пропозицій щодо передбачення фінансових можливостей покращення інфраструктури району.
У жовтні 2015 р. до мене звернулися мешканці с. Докучаївське (Комуніст) щодо неякісного ремонту ділянки дороги по вул. Докучаївська, яка за короткий період часу була зруйнована. Після вивчення цього питання та розгляду на сесії Харківської районної ради виконавець робіт ФОП Саакян, відповідно до умов угоди, провів ремонт цієї ділянки дороги за власний рахунок.
Разом із колегами по фракції працювали над розробкою нового регламенту та положень про постійні комісії Харківської районної ради. За результатами розгляду було передбачено рівні права на виступ, внесення пропозицій, висловлювання реплік і промов депутатам та іншим громадянам України.
Був присутній на засіданнях сесіях Пісочинської селищної ради, Бабаївської селищної ради, Південноміської ради Харківського району.
27 травня 2016 року був присутній на святі «останнього дзвоника» у Пісочинській ЗОШ I-III cтупенів. В день свята від адміністрації школи отримав інформацію про потребу в комп’ютерній техніці для учнів. Внаслідок проведеної роботи в Харківській райраді та ХРДА, було передбачено фінансування на закупівлю комп’ютерів у рамках програми «Інформаційно-освітнє середовище (інформатизація) системи освіти на 2016-2020 роки». Станом на 1 вересня комп’ютери в Пісочинській ЗОШ I-III cт. були встановлені в кабінеті інформатики.
За рік депутатських повноважень підготовув сім змістовних доповідей, із якими виступав на президіях та сесіях Харківської районної ради. Відповідно до розпорядження заступника голови Харківської РДА Юрія Бондаренка я входив до складу робочої групи та здійснював перевірку якості харчування шкіл Харківського району. Під час роботи робочої групи в одній із шкіл Харківського району було отримано скарги від батьків щодо якості та вартості продуктів харчування, відсутності неналежної кількості підручників для учнів 4 та 7 класів. Про наслідки роботи робочої групи доповів керівництву району та депутатам на сесії.
Із третьої спроби на сесію Харківської районної було внесено та затверджено положення про закупівлю через електронну систему публічних закупівель ProZorro, що здатна забезпечити рівні умови та здорову конкуренцією для підприємців.
Харківська районна рада затвердила порядок розгляду електронних петицій, початкова пропозиція яких складала 700 голосів. За моєю пропозицією ця кількість голосів під петицією знижено до 250.
Як голова постійної комісії проаналізував сторінки та сайти місцевих рад Харківського району. При цьому були виявлена низка порушень, наприклад, із 29 рад жодна не має на сайті інформації в формі відкритих даних. 7 рад не зареєстровані на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, а перелік укладених договорів, акти специфікацій та фінансова звітність взагалі відсутні. Про порушення Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про відкритість використання публічних коштів» було повідомлено на сесії Харківської районної ради у присутності прокурора. Також було надіслано депутатські звернення до кожної ради з проханням усунути порушення.
Брав участь у роботі засідання робочої комісії з підготовки матеріалів на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківського району».
Розроблено інформаційні матеріали «Об’єднання «Самопоміч»», в яких повідомляли мешканців Харківського району про діяльність фракції та розміщено інформацію про приймальні та контакти депутатів від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській районній та Харківській обласній радах.
Неодноразово відвідував військослужбовців Збройних Сил України в Луганській та Донецькій області в зоні ведення бойових дій, доставляючи волонтерську допомогу.
Брав участь в організації «Наукових пікніків» у Пісочині та спортивно-розважальному заході «Велодень в Пісочині – 2016», у форматі якого проводжу велоекскурсію історично-пам’ятними місцями Пісочина для дорослих.
Учасник загону територіальної оборони Харківського району.
Організував трансляцію засідань Харківської районної ради, з якими можна ознайомитися на каналі www.youtube.com Альтернатива Пісочин.
Контактні дані депутата:
- контактний телефон: 095-671-17-22;
- електронна пошта: fysun.artem@gmail.com.
Адреси приймальних:
1. cел. Пісочин, вул. Надії, 15 а, офіс 426 (9:00-18:00);
2. пров. Транспортний, 2 (приміщення сільради) кожна друга субота місяця (9:00-12:00);
3. м. Харків, вул. Григорівське шосе, 52 кожен другий четвер (10:00-12:00).
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Звіт, Фисун, депутат, Самопоміч


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: