» » ЗВІТ ДЕПУТАТА ЛЮДМИЛИ КІСЕЛЬОВОЇ

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЛЮДМИЛИ КІСЕЛЬОВОЇЗВІТ ДЕПУТАТА ЛЮДМИЛИ КІСЕЛЬОВОЇ


ЗВІТ
Кісельової Людмили Григорівни, депутата Пісочинської селищної ради VII скликання (член ГО – «Альтернатива»)
за рік виконання депутатських повноважень


Я, Кісельова Людмила Григорівна, була обрана депутатом Пісочинської селищної ради 25 жовтня 2015 р. по округу No 15. Член постійної комісії з гуманітарних питань, фізичної культури та спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
За звітний період узяла участь у всіх восьми засіданнях Пісочинської селищної ради VІІ скликання. Склала та подала проект плану роботи постіної комісії, разом із членами комісії складала акти обстеження матеріально-побутових умов людей похилого віку, опікуюся проблемами людей із особливими потребами та недієздатних мешканців, які потребують допомоги в оформленні документації для призначення соціальних виплат, виділення матеріальної допомоги, видачі та оформлення втрачених посвідчень та документів, що підтверджують їх статус. Із метою вирішення цих питань виїжджала до відділення пенсійного фонду, податкової, управління соціального захисту населення Харківської РДА.


Була ініціатором проведення тематичних семінарів для мешканців свого округу з питань вибору управляючих компаній, створення ОСББ та ОСН. Семінари були проведені 20 квітня і 30 травня 2016 р. із залученням фахівців. На цих зустрічах було присутніми більше 50 мешканців м-ну «Надія».
У грудні 2015 р. подала на ім’я голови Пісочинської селищної ради депутатське звернення з проханням включити до проекту бюджету на 2016 р. проведення ремонтних робіт у багатоповерхових будинках:
1. По вул. Надії 16Г, 16Д, 16Є – утеплення підвалів та ремонт під’їздів.
2. По вул. Молодіжній, 3 – утеплення вікон у підвалах, укріплення підпірної стіни за будинком, приведення в належний стан колекторів водовідведення, електричних щитових, встановлення огорожі біля дитячого майданчика навпроти будинку та облаштування додаткових паркувальних місць.
3. По вул. Молодіжній, 2А – приведення в належний стан колекторів водовідведення буля 2 під'їзду, встановлення огорожі біля входу в підвал (3 під’їзд), проведення робіт із відновлення роботи вентиляційних каналів в будинку.
Крім того, мною особисто були ініційовані й проведені зустрічі мешканців округу No 15 із головою селищної ради та комісією з благоустрою, що проходили 16 січня та 10 березня 2016 року.
За час депутатських повноважень склала 25 актів обстеження матеріально-побутових умов для виділення матеріальної допомоги, 15 актів обстеження місць тимчасового перебування внутрішньо-переміщених осіб, подала 30 депутатських звернень до Пісочинської с/р, КП «Харківводоканал», департамент ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської ОДА, начальнику УЕГГ ПАТТ «Харківгаз», голові Харківської РДА, заступникам голови ХОДА, директорам КЗ ХСШ. Керівнику ТОВ «Авто ОВІ», що стосувалися вирішення питань надання послуг мешканцям у сфері ЖКГ, транспорту, та розвитку інфраструктури.
Проводила зустрічі з учасниками АТО та надавала допомогу в отриманні інформації безпосередньо, як учасникам АТО, так і членам їх сімей.
При вирішенні проблем намагаюся оперативно реагувати на всі звернення до мене виборців округу та сел. Пісочин.
Контакти: 099-276-01-54
e-mail: kiselevalydmsla15@gmail.com
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Звіт, Кісельова, депутат


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: