» » НА ДОПОМОГУ ПІСОЧИНЦЯМ!

НА ДОПОМОГУ ПІСОЧИНЦЯМ!НА ДОПОМОГУ ПІСОЧИНЦЯМ!

Осінь – час, коли після збору врожаю, обрізки саду, літніх будівельних робіт та прибирання присадибних ділянок накопичується велика кількість сміття, яку комунальні служби за договором вивозу сміття, забирати не зобов’язані.

При цьому в багатьох виникає необхідність позбутися цього сміття, найчастіше громадяни роблять це шляхом спалювання чи викидання на стихійні сміттєзвалища.

Під час спалювання виділяється величезна кількість отруйних речовин, їх концерогени, важкі метали, діоксин, що негативно впливає на наше з вами здоров’я, особливо дим від сміття негативно впливає на імунітет дітей, від чого виникають постійні запалення слизових оболонок, застуда, астма.

Щоб попередити масове спалювання залишків рослинності та сміття по приватному сектору в Пісочині, закликаємо всіх односельців:
по-перше – компостуйте рослинні залишки з власної ділянки, а не спалюйте; за 1-2 роки матимете гарне добриво для городини, а головне – це безкоштовно та екологічно;
по-друге – великогабаритні, будівельні та інші види відходів, які не можна компостувати, а ЖЕК їх не приймає, – завантажуйте в спеціальний автомобіль, який ми запустили в вересні-жовтні по суботах.

Це спільна ініціатива місцевих мешканців та депутатів, які вболівають за чистоту нашого селища та здоров’я наших дітей. Для мешканців приватного сектору в Пісочині пропонуємо наступні дати вивезення великогабаритного, будівельного сміття та залишків рослинності автомобілем КамАЗ: 14.10 та 28.10. (з 10:00) Бюджетних коштів на це, на жаль, ні в районному, ні в селищному бюджеті не передбачено, тому вивозимо частково за свій рахунок, частково за рахунок мешканців селища, які погодяться на наступні умови:
- вартість вивезення 50 грн – 0,5 м³;
- для пенсіонерів, інвалідів 1 та 2 груп, багатодітних сімей та сімей учасників АТО - 0,5 м³ – безкоштовно;
- завантаження здійснюється силами замовника.

Обов’язково зателефонуйте за т. 098-857-96-77 для узгодження графіку та маршруту руху автомобіля КамАЗ. Замовити цілий КамАЗ для вивезення власної невеликої купи непотребу на офіційне сміттєзвалище – не завжди раціонально та економічно доцільно, а от гуртом ми зможемо вивезти і не один КамАЗ.

02.09.2017 р. із просвітницькою метою було організовано вивіз великогабаритного сміття з приватного сектору в смт Пісочин. Наша мета – привчити людей утилізувати сміття, а не палити.

Загалом сміття було зіюране з 10 точок + шкільний стадіон. Назбирали на цілий «Камаз»: бампери, автоскло, склопакети, монітор, телевізори, пластикові відходи, автомобільні покришки та дуже багато гілок.
Бюджет заходу склав 1000 грн.
Разом зробимо селище чистішим!

Артем Костецький, депутат Харківської районної ради
svadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: